2500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

  Tamir Gereçleri » Yapıştırıcılar


 •  

  Yapıştırıcılar

  Hayatımızın her anında yaşadığımız pek çok aksilik, karşılaştığımız birçok sorun meydana gelmekte olup, programlarımızı aksatmak zorunda kaldığımız nice olaylar ile yüzleşmişizdir. Bizlere genellikle hem zaman kaybı olarak, hem de ekonomik olarak dönen bu aksilikleri onarmak çoğu zaman mümkün olmamaktadır. Bu küçük aksilikleri meydana getiren aceleci hareketlerimiz ile belki birçok eşyamızı düşürüp kırmış olma olasılığımız, ömrümüzün her anında başımıza gelmiş ve gelecek olan talihsizliklerden birisidir. Tam da bununla alakalı olarak sizlere, kırılan eşyalarınızı eskisinden çok daha iyi bir konumda hediye gibi sunacak olan üstün nitelikli çeşitli yapıştırıcı ürünlerini takdim etmekten büyük bir memnuniyet duyacağız. Bu ürünler, beyaz, parlak yapılı veya şeffaf görünümlerde içerikleri bulunan farklı modellerde yapıştırıcı ürünlerdir. Farklı kullanım alanlarında ve her biri birbirinden kaliteli olan özellikleri ile hızlı yapıştırıcı ürünleri, sizlerin sadece kırılan eşyalarınızı değil, hayallerinizi, duygularınızı ve fazlasıyla moralinizi de onaracak olan, teknolojik laboratuvarlarda maksimum fayda oranı göz önünde bulundurularak üretilen fonksiyonel kimyasallardır. Tabii ki de sadece kırılan eşyaların onarılması için üretilmiş olan modeller yoktur. Aynı zamanda çeşitli iş alanlarında güvenli bir şekilde kullanım elde edebileceğiniz birçok modellerden tutun, farklı farklı hobi alanlarınızda kullanım sağlayabileceğiniz nice şaşırtıcı yapıştırıcı ürünlerine kadar keyifli kullanım deneyimleri sağlayacağınız modelleri de bulabilmeniz mümkündür. Bu kullanım çeşitliliği ile geniş bir kitleyi kendisine çeken ürünlerden sizler de büyük memnuniyetler duyacaksınız.

   

  En Keyifli Hobileriniz İçin Epoksi Yapıştırıcı Ürünleri

  Yoğun ve stresli iş hayatınıza bir es verdiğiniz anlarda rahatlamak için başvurduğunuz çeşitli hobileriniz illa ki vardır. Bu hobileriniz arasında bir yapıştırıcıya ihtiyaç duyabileceğiniz herhangi bir hobiniz bulunmasa dahi, kaliteli hobi alanlarınızda kullanım sergileyebilmeniz için geliştirilmiş etkili ürünler arasında olan özel uğraşlarınız için üretilmiş olan yapıştırıcı ürünlerini tanımanız ardından, sırf bu ürünleri deneyimleyebilmek için farklı bir hobi edinmeyi dahi düşüneceksiniz. Hobiler için uygun olan 750 Gr A+B ultra şeffaf epoksi reçine yapıştırıcı ürünleri, bir yapıştırıcıya ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü hobilerinizde; takı, obje, süs, resim kaplama, ahşap kaplama ve benzeri çeşitli uğraşlarınızda kolaylıkla ve eğlenceli bir şekilde kullanım elde edebileceğiniz modellerdir. Özellikle takı, aksesuar ve magnet gibi uygulamalarda çok etkili sonuçlar elde edeceğiniz bu epoksi yapıştırıcı ürünleri, ayrıca resim ve tablo yüzeylerini kaplama işinde kullanım deneyimleyen kullanıcılar da övgüyle bu üründen bahsetmişlerdir. Ancak bilinmesi gerekir ki masa dökümü için uygun kimyasallar değillerdir. Bu özel uğraşlarınız için uygun kullanımdaki ürünlerin teknik detaylarından da bahsedecek olursak, A ile B bileşenleri biçiminde, çift komponentli bir uygulama sunan bu ürünlerin büyük olan A şişeleri, 500 gr ve küçük olan B şişeleri ise 250 gr olup, toplamda 750 gram bir set olarak beğeninize sunulmaktadırlar. A şişelerinin içeriğinde reçine maddesi bulunmakta olup, B şişelerinin içeriğinde ise sertleştirici madde yer almaktadır. Bu iki maddenin de muhafazasını sağlayan bu her iki şişe de sağlam plastik içerikli materyallerden oluşturularak hizmetinize kazandırılmışlardır. Kullanım tarzı olarak en verimli yapıştırmayı yakalayabilmek için çoğunlukla 2 birim reçine maddesi ile 1 birim sertleştirici madde uygulanmaktadır. Bu kimyasallar, görünümleri şeffaf ürünlerdir. Ayrıca kokusuz özellikleriyle çok rahat bir kullanım deneyimi kazanacaksınız. Solvent içermeyen bu ürünler, 90 ile 120 dakika arasında çalışma süresine sahiptirler. 18 ile 24 saat gibi bir zaman sonrasında kalıptan çıkarılabilirler. Uygulama alanına maksimum 10 mm kalınlık olacak şekilde dökülmeleri gerekir. Kullanım şekli hakkında bilgi edinmeyi arzu ederseniz, öncelikle A ile B bileşenlerini, 2A ve 1B olacak biçimde bir yerde birleştirip karıştırmanız gerekecektir.

   

  Her Alanda Etkili Performansa Sahip Güçlü Yapıştırıcı Formülleri

  Temiz ve sağlıklı kullanım sağlayabileceğiniz çeşitli güçlü yapıştırıcıların her biri kendisine özgü bir formülle oluşturulmakta olup, kullananların hayatlarının her alanlarında kolay ve pratik bir uygulama imkânı sunmalarıyla, yaşamlarında etkili birer rol oynamaktadırlar. Hobi amaçlı kullanım sunan bu 750 Gr A+B ultra şeffaf epoksi reçine yapıştırıcı ürünlerinin 1 birime 2 birim oranında karıştırılan bu iki komponentinden uygun bir bileşim elde etmek için karışımı bir terazi kullanarak sağlamanızda fayda vardır. A bileşenini B bileşeninin içine dökmenizin ardından pürüzsüz, homojen bir görüntü elde edinceye kadar yavaş bir hız oranında karıştırmanız gerekmektedir. Hazırlamış olduğunuz bu karışımı, tercihinize göre bir vakum işlemine tabi tutmanız ardından uygulama sağlayacağınız kalıbın içerisine dökeceksiniz ve kurumasını bekleyeceksiniz. Kaplama işlemleri için hazırlanan karışımlar, uygulanacak yüzeye bir mala, rulo veyahut da fırça benzeri bir ürün yardımı ile yayılması sağlanır ve kurumaya bırakılır. Bu epoksi reçine yapıştırıcı ürünler, çift komponentli modeller olduklarından dolayı karışım sağlanmadan hiçbir türlü kullanım elde edemezsiniz, o şekilde yapışma özelliğini gösterememektedir. Bahsini geçmiş olduğumuz kullanımında ilgili kalınlık aralığı dışına kesinlikle çıkılmaması gerekir. Çıkılması durumunda, düşük kalınlık oranı çok geç bir kurumaya sebep olurken, yüksek kalınlık oranı ise yanma ve sararma gibi sorunları meydana getirmektedir. Karışım esnasında ve uygulama esnasında bu ürünleri kesinlikle ısıtmamalısınız. Ancak yüzey köpüklerini giderebilmek için mavi pürmüz alevi uygulayabilirsiniz. Yalnız tamamıyla köpüksüz ve pürüzsüz bir sonuç elde etmek isterseniz, vakum makinesi, sizlere mükemmel bir fayda sunacaktır. Bu güçlü yapıştırıcı ürününden duyacağınız memnuniyeti sizlere garanti edebiliriz. Homojen bir karışım elde ettiğiniz bu etkili yapıştırıcıların içerisine kesinlikle başka bir madde, yabancı bir ürün sokmamalısınız. Aynı şekilde uygulama esnasında kullanacağınız ekipmanlarınızın kuru ve temiz olmasına da özen göstermeniz gerekir. Oda sıcaklığında bu uygulamayı yapmanız en doğru sonuçları elde etmenizi de sağlayacaktır. Çünkü düşük sıcaklık geç kurumasına sebep olabilmekteyken, yüksek sıcaklık ise erken kurumasına sebebiyet verebilmektedir. Döktüğünüz ürünün tamamıyla sertleştiğinden emin olmanız doğrultusunda kalıptan çıkarabilirsiniz. Tamamen kurumadan sistemi hareket ettirmemeniz önemlidir.

   

  Yavaş Kuruyan ve Etkin Fonksiyon Gösteren Sıvı Yapıştırıcı Çeşitleri

  Bir yapıştırıcının hızlı kuruması, o yapıştırıcının çok iyi olduğu anlamına kesinlikle gelmemektedir. Bu durum, tamamıyla kullanım alnınız ile ilgili bir pozisyondur. Örneğin küçük bir eşyanızın kırılmış olması veya acil kullanım sağlamanız gereken bir eşyanızın bir an önce onarılması gerektiği hususlarda kullanım sağlayabileceğiniz çeşitli japon yapıştırıcı ürünlerinin hızlı kuruma fonksiyonları, onların kullanışlı ve etkili birer ürün olduklarını gösterebilir. Ancak yukarıda anlattığımız gibi bir hobi veya ince bir hassasiyet taşıyan uğraşlarınızda kullanmanız gereken yapıştırıcı ürünlerinin hızlı kuruması bütün vaktinizi ayırdığınız bu işin boşa gitmesine sebebiyet de verebilir. Özel uğraşlarınız için üretilen bir çeşit olan bu ürünlerin üstün fonksiyonlu çift komponentli yapıştırıcısına dönecek olursak, bu ürünleri kullanmanız esnasında cilt temasının önüne geçebileceğiniz önlemler almanız sizler için çok uygun olacaktır. Bu kapsamda iş güvenlik ekipmanları kullanmanız, profesyonelce ve sağlıklı çalışma koşullarını sizlere kazandıracaktır. Kullanım haricinizde bu ürünleri muhafaza ederken, 10 ile 30 santigrat derece sıcaklıkta açık alanda direkt güneş ışığına maruz kalacak şekilde bulundurmamanızı önemle belirtiriz. Kapalı alanda depolamanız veya bulundurmanız, ürününüzün her zaman daha kullanışlı ve etkin halde kalmasını sağlar. Aynı zamanda ağzı açık bir pozisyonda bekletmeniz de doğru olmayacaktır. Karışım sonucunda elde ettiğiniz ürünleri de direkt güneş altında bulundurmamanız gerekecektir. Uzun süre beklemelerde ambalaj içi sararma durumları gibi sorunlarla karşılaşma olasılığına karşı, sadece ihtiyacınız doğrultusunda alım yapmanızda fayda bulunmaktadır. Bu üstün fonksiyonlara sahip etkili yapıştırıcılarla verimliliği sizler de fark edeceksiniz. Bir başka epoksi reçine özellik bulunduran yapıştırıcı modeli ise, kristal epoksi ultra şeffaf 1.250 gr.lık set olan bir çift komponentli kaliteli ürünlerdir. Kolay bir şekilde karışım elde etmenize olanak sağlayan bu yapıştırıcılar, yavaş kuruma özellikleri ile hava kabarcığı oluşumunu adeta yok etmektedir. Çeşitli dekoratif eşyalarda, takı tasarımlarında, kolye tasarımlarında, yüzük tasarımlarında ve bilezik tasarımlarında kullanım deneyimi yaşayabileceğiniz bu ürünleri, ayrıca biblo, orta boyutlarda obje dökümlerinde, etiket kaplamalarında ve ahşap, kütük kaplamalarında zahmetsiz bir biçimde kullana da bilirsiniz. Bu ürün, sıvı yapıştırıcı modelleri arasında dikkat çeken bir farka sahiptir.

   

  Birbirinden Farklı Nitelikleriyle Metal, Plastik ve Ekran Yapıştırıcı Ürünleri

  Sadece yapıştırıcı alanında geniş bir ürün yelpazesi ile sizlerin arzularını gerçekleştirecek her çeşit ürünleri, dilediğiniz her an için sayfamızdan incelemenize sunulmaktadır. Cam parlaklığına sahip olan bu ultra şeffaf kristal epoksi modeli kesinlikle uçucu ve solvent içermeyen bir biçimde formüle edilmiş kaliteli ürünlerdir. Aynı zamanda kokusuz özellikleri ve darbelere karşı şaşırtıcı dayanıklılıkları ile sizlere, bütün faaliyetlerinizde en faydalı yardımı sağlayacaktır. Evde kullanmaya uygun yapısı bulunan bu yapıştırıcı modelleri, ayrıca UV ışınlarına karşı da dayanım gösterebilmektelerdir. Yavaş kuruyan özel formülleri ve sararmaz özellikleri ile bu ürünler, üstün bir kalite içerdiklerini sizlere kanıtlamaktadırlar. Çift komponentli olması sebebiyle, açıklamış olduğumuz bir önceki yapıştırıcı modeline benzeyen bir biçimde uygulaması bulunmaktadır. Ancak içeriklerin oranları çok daha farklıdır. Bu kristal epoksi ürününün A şişesi içerisinde epoksi reçine maddesi bulunmakta olup, B şişesinin içerisinde ise sertleştirici kimyasalı bulunmaktadır. Yine terazi kullanımı ile uygun bir bileşim elde edebileceğiniz bu ürünleri karıştırırken 4 birim A şişesinden ve sadece 1 birim de B şişesinden kullanarak bir karışım elde etmeniz, bu yapıştırıcı ürününü en verimli biçimde kullanmanızı sağlayacaktır. Aynı şekilde A bileşenini B bileşeninin içerisine katarak, yavaş bir şekilde ve en az 4 dakika olacak şekilde karıştırmanız gerekecektir. Hazırlamış olduğunuz bu karışımı, uygulama yapacağınız kalıp içerisine dökerek kurumaya bırakabilirsiniz. İşlemleriniz esnasında cildinize temastan kaçınmanız gerekir. Jelleşme süresi, 8 ile 10 saat arasında olup, dokunma süresi ise, 1,5 gün olmaktadır. Ancak tam kuruma zamanı, 4 gün olmaktadır. Tek kat için 30 mm dökülebilir, kurumasının ardından üst üste dökümler yapılabilmektedir. Çok daha basit bir kullanım deneyimi sunan, ancak bir o kadar da etkili olan başka yapıştırıcı çeşitleri de bulunmaktadır. Bunlar, her biri ufak ayrıntıları ile karakteristik farklarını ortaya koymayı başarmış olan çeşitli tutkal yapıştırıcılardır. Genel itibariyle 110 ml , 50ml ve 15 ml kapasiteli tüplerde hizmetinize sunulmakta olan, LCD ekran tarzı birçok eşya için kolay bir şekilde uygulanabilen bu plastik yapıştırıcı ürünleri çok pratik bir şekilde uygulanabilmekte ve beğeniyle kullanılmakta olan nitelikli çeşitlerdir.

   

  Yapıştırıcı Konusunda Eşsiz Deneyimler Edinin

  Akıllı telefonlarınızın ekranlarını sorunsuz bir şekilde yapıştırabileceğiniz bu yapıştırıcı ürünleri hakkında yapılan yorumları incelemeniz, sizlere ne kadar da haklı olduğumuzun kanıtını sunmuş olacaktır. Az bir şekilde kırılan ürününüzün uygun kısımlarına sürmeniz doğrultusunda, hafif bir baskı uygulamanız suretiyle sadece 1 saat beklediğiniz takdirde eskisinden çok daha sağlam bir eşyaya sahip olmuş olursunuz. Bu kadar rahat ve pratik bir kullanım sunan bu ürünler, incelikle düşünülerek oluşturulmuş kimyasal formüllerdir. Ayrıca klasik ve etkili bir tarzı olan 3 kg, yani 2,4 lt kapasiteli beyaz ahşap tutkal ürünleri, dilediğiniz her tür ahşap ürünlerini kaplamada, yapıştırmada veya masifleme işlemlerinde kolaylıkla kullanım sağlayabileceğiniz şekilde geliştirilmişlerdir. Çok yüksek bir yapışma gücü bulunan bu ürünler, kurumasının ardından esnek ve sağlam bir film tabakası oluşturmakta olup, su bazlı polivinil asetat esaslı tutkal ürünleridir. Ahşap yapıştırıcı ürünleri arıyor iseniz, bu tutkallar sizlere en zahmetsiz kullanım deneyimini sunacaklardır. Ahşap ve elyaf laminasyon işlemlerinizde ve yapıştırma uygulamalarınızda pratik bir biçimde kullanım elde edebileceğiniz bir diğer yapıştırıcı ürün çeşidi ise, çok kullanımlı fonksiyon gösterebilen 5 kg’lık olarak hizmetinize sunulan epoksi reçine ürünlerdir. Bu ürünler, çift komponentli ürünler arasında, her türlü ahşap, çelik, polyester, metal ve benzeri materyalleri birbirine rahatlıkla tutturabilen kaliteli özellikleri açısından dikkatleri üzerine kolayca çekebilmekte olan, çok etkili formüllerdir. Solvent içermeyen ürünlerden biri olan bu yapıştırıcılar, ahşap maddeli teknelerde elyaf sarma işlemleri için özel olarak tasarlanıp üretilmiş yapısı ve ahşap içerisine mükemmel nüfuz edebilme özelliği sayesinde üstün bir geçirmezlik ve mükemmel koruma sağlayan yapıştırıcılardır. Ayrıca içerisine koyabileceğiniz toz maddeler ile macun ve dolgu malzemesi olacak şekilde de kullanım sağlayabilirsiniz. Bu çok amaçlı kullanım imkânı sunan epoksi reçine ürünleri, sizlerin hayatında fark yaratacak fonksiyonlara sahiptir. Ancak kesinlikle döküm ve şeffaf uygulamalarda kullanılamamaktadır. Çok hızlı olmakla beraber, kalın uygulama da yapılamaz. Masa ve sehpa yapımında kullanım için de uygun ürün değillerdir. Sadece kendi alanında kullanım özelliği gösteren bu profesyonel yapıştırıcılar, amacınız doğrultusunda sizlere eşsiz bir kullanım olanağı tanıyacaklardır.

  Daha fazla yapıştırıcı modellerini bütün içerikleriyle birlikte incelemeyi arzu ederseniz yapıştırıcılar sayfamızdan bilgi alabilirsiniz.

Yukarı

Alışveriş Sepetim
  
Titizlikle kontrol ediyoruz, özenle paketliyoruz.