Tamir Gereçleri » Lehim Sökme Ürünleri


 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  Sunshine Relife RL-084 Lehim Çekme Pompası
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  Yihua 929D-V Elektrikli Lehim Sökme Pompası
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  Çift Taraflı Entegre Bga Çip Lehim Sökme Tamir Seti Bst-10 Bk-120
 •  

  Lehim Sökme Ürünleri

  Temel olarak birçok kişinin aynı amaçla tercih ettiği lehim, elektrik ve elektronik aletlerin tamirinde tercih ediliyor. Farklı kullanım alanları ve özellikleri ile kullanıcısına sunulan lehim sökme ürünleri elektronik bileşenleri yenilemek ve değiştirmek için tercih ediliyor. Bileşenlerin devre kartına bağlı oldukları bağlantılar ve bu bağlantıları sökmek için kullanılan diğer materyaller bulunması gerekiyor. Lehim sökme makinesi pratik kullanımı ile kullanıcıya kolaylık sağlarken birçok marka tarafından piyasaya sunuluyor. Birbirinden farklı özellikleri ile her alanda etkili bir performans yansıtıyor.

   

  Her Kullanıma Uygun Lehim Sökme Ürünleri

  Lehim sökme ürünleri, günümüzde elektrik ve elektronik aletlerin belirli parçaları üzerinde işlevsel olarak kullanılıyor. Farklı kullanım alanları sunan bu ürünler, performansını belirleyen çok sayıda unsur sunuyor. Alternatif modeller ile piyasaya sunulan modeller, hem Türkiye'de hem de dünyada oldukça sık tercih ediliyor olup, bazı meslek grupları tarafından oldukça sık kullanılıyor. Lehim sökme pompası piyasada oldukça rağbet gören bir seçenek olarak karşınıza çıkıyor. Üreticilerinin piyasaya sunduğu lehim sökme pompası, hatalı lehimleme işlemlerinde kullanılan ürün üzerinde devreye zarar vermeden lehimin sökülmesine yardımcı oluyor. Güçlü ve pratik vakumlama ürünü, yaylı yapısı sayesinde kolayca kendini temizleyebilir özellik sergiliyor. Lehim sökme ürünleri görünümleri ile birbirlerinden farklı tasarım modelleri yansıtıyor. Performans gücü ve doğal tasarımları ile kaliteli malzemeler gerektiriyor. Markalar bu yönden optimum performans gösterebilmesi ve dayanıklı yapıya sahip modelleri piyasaya sürüyor. Bu noktada lehim sökme teli görünüm itibariyle küçük hacimli ancak etkili bir tarzla piyasada yer alıyor. Dilerseniz hoşunuza giden bir lehim sökme ürününü sayfamız üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

   

  Birbirinden Farklı Özellikleri ile Amatör ve Profesyoneller İçin Lehim Sökme Ürünleri

  Birbirlerinden farklı özellik taşıyan lehim sökme ürünleri farklı donanımları ile karşımıza çıkıyor. Her bir ürünün kendine ait özelliği olup bütün olarak tüm donanımları dikkate alarak seçim yapmak gerekiyor. Kullanıcıların ihtiyaçları doğrultusunda yapılan seçimler çeşitli işlevsel performans sergiliyor. Lehim sökme istasyonu modellerinde maksimum güç düzeyinin farklılaştığı görülebiliyor ve üst düzey kalite sunuluyor. Bu modellerden bir tanesi, yüksek vakum emişiyle, elektronik kartlardaki komponentleri çok kolay ve elektronik karta zarar vermeden sökebiliyor. Lehim sökme istasyonu, lehim artıklarını tüp içinde biriktirerek vakum emme özelliği ile havya ile 160-480 derece arasında isi ayarı yapılabiliyor. 3 ayrı çapta emme ucu ve temizleme harbisi bulunan ürün modeli, kaliteli ve dayanıklı bir yapı sergiliyor. Lehim sökme fitili gibi alternatifler de kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyor. Farklı markalar piyasaya sürdükleri ürünlerin hacmini farklı düzeylerde belirliyor.

   

  Lehim Sökme Ürünlerinin İşlevselliği

  Lehim sökme ürünleri, her alanda kullanım sağlayan ve elektrik ve elektronik aletlerin belirli parçaları üzerinde işlevsel olarak kullanılıyor.Lehim sökme sıvısı hafif yapısı ile pratik bir kullanım sunarken kaliteli ve dayanıklı performansı ile üst düzey hizmet sağlıyor. Geniş alternatif modeller ile kullanıcı tercihleri ve beklentileri göz önünde bulunduruluyor. Lehim sökme ürünleri kolay kullanımı ile yaşamı kolaylaştırırken aynı zamanda performansı etkileyen birçok donanım yer alıyor. Bu donanımlar hem kullanım esnasında güvenliğini sağlıyor hem de işlevsellik kazandırıyor. Piyasada farklı markaların satışa sunduğu lehim sökme ürün alternatifleri, kullanıcı tercihine göre farklılık gösteriyor. Bu modellerden bir diğeri, lehim sökme seti olup uzun ömürlü kullanım sunuyor. Havya topraklı fişe sahip olup seramik yada mika rezistans sayesinde hızlı ısınma özelliği yansıtıyor. Siz de vakumlu lehim sökme ve çok daha fazlası için ürün sayfalarını yakından inceleyebilirsiniz.

Yukarı

 

TEKLİF BEKLEMEK YOK !

Toplu Alımlar İçin Hızlı Alışveriş Dönemi Başladı.

"ÇOK AL AZ ÖDE"

Adet Arttıkça Artan İndirimler Ürün Detayda

 

Alışveriş Sepetim
  
Titizlikle kontrol ediyoruz, özenle paketliyoruz.