2500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

  Tamir Gereçleri » Sprey & Temizleyici


 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  Mechanic 530 Kontak Sprey Ekran Cam Bord Temizleme 550ml
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  Ekran Cam Silme Bezi Telefon Tablet Notebook BST-9005 Cleanroom
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  Falcon 530 Yağsız Kontak Sprey Ekran Temizleme Spreyi 550ml.
 •  

  Bakım Spreyleri

  Her türden eşyamız kullanıldıkça eski bir görünüm alır. Bu nedenle eşyaların bakımı önemlidir. Ancak sıradan temizlik malzemeleri kullanarak temizleyip bakım yapamayacağınız bazı ürünler bulunmaktadır. Bunlar genelde metal, plastik gibi endüstriyel ürünlerdir. Bu ürünlere bakım yapmak eskiden herkesi çok uğraştırabilirdi. Ancak şimdi, gelişen teknoloji sayesinde her evde ve iş yerinde kolaylıkla bulunabilecek olan bakım spreyleri ile pek çok yüzeye bakım yapmanız ve ürünlerinizi eskisinden daha yeni hale getirmeniz mümkün. Kir, toz, pas gibi ürünlerinizi gün geçtikçe yıpratan ve kullanım ömürlerini kısaltan faktörleri kolaylıkla temizleyebileceğiniz bakım spreyleri, sizi ürünlerinizi yenileme masrafından ve zahmetli temizlik ve yenileme uğraşlarından kurtaracak.

   

   

  Oca Sökücü Sprey Çeşitleri ve Fiyatları

  Telefon ve tabletlerin tamiri için ekran ve cam değişiminde oca sökmek için uygun sprey arayışı ile çok sık karşılaşabiliriz. Özellikle ilk ekran sökümünde hem hijyen açısından kötü sonuçlar doğuracaktır. Aynı zamanda ekranın camın kırılmaması için çözüm arıyorsanız, hızlı ve etkili ürünler artık her zamankinden daha da ulaşılabilir bir durumda ve üstelik her bütçeye uygun. Bu ürünler oca sökücü sprey olarak adlandırılır ve yüzeylerde biriken kirleri çözmede ve ekranı eski hallerine geri döndürmede olağanüstü sonuçlar verir. Falcon 530 yağsız kontak sprey satın almak ve yapışkanlı cam yüzeylerdeki bütün sorunları çözerek ürünlerinizin hızlı ve problemsiz bir biçimde çalışmasını sağlamak için kategorimizi incelemeniz yeterlidir. En uygun ve çeşitli oca sökücü sprey fiyatları için sitemizi güvenle tercih edebilirsiniz.

   

  Metal Parlatıcı Çeşitleri ve Fiyatları

  Metal parlatıcılarda bakım spreyleri arasında sayacağımız ürünlerden biridir. Hem iç mekanlarda hem de dış mekanlarda bulunan ahşap materyaller haricinde metal yüzeylerde kullanabileceğiniz metal parlatıcılar sayesinde pek çok alanda harika sonuçlar elde edebilirsiniz. 

   

   

  Bakım Spreyleri Çeşitleri ve Fiyatları

  Yukarıda saydığımız çeşitler haricinde sitemiz üzerinden satın alabileceğiniz bazı diğer bakım spreyi çeşitleri kontak temizleme spreyi, silikon sprey, yağlayıcı sprey, telefon ekran temizleme spreyi, cam temizleme spreyi, oca sökücü tamir spreyi, antistatik sprey, kontakt sprey olarak sayılabilir. Sıvı gres sprey özellikle tamirhane ve atölyelerde ve inşaat sektöründe dayanıklılık sağlamak için kullanılan ürünlerden biridir. Siz de bu bakım spreyi ürünlerinden ihtiyaç duyduğunuz ürünlere mağazalarımıza göz atarak ulaşabilirsiniz. En uygun bakım spreyi fiyatları için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Yukarı

Alışveriş Sepetim
  
Titizlikle kontrol ediyoruz, özenle paketliyoruz.