Alt Kategoriler

Detaylı Filtre

Marka Uyumluluğu

  Saat & Aksesuar » Saat Tamir Setleri


 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  Metal Saat Kordon Kısaltma 3lü Pim Çakma Aparatı
 • Saat Tamir Seti

  Saatler, insanlar için önem teşkil eden zamanı gösteren aletlerdir. Geleneksel olarak sadece zamanı gösteren saatlerden günümüze kadar teknolojik gelişmelerle beraber  akıllı saatlere geçerken  saatlerin  bozulma ihtimalleri de kullanımlarındaki hatalar ve yıpranmaların sonucunda tamire ihtiyaç duyan saatler, profesyonel saat tamircilerin yanında amatör tamirciler tarafından yapılabilir. Saat tamir setleri  hem amatör hem de profesyonel saat tamircileri için tasarlanan ürünler olarak karşınıza çıkar. Saat tamiri yapmak için tasarlanan saat tamir setleri dünyaca ünlü saat ve mekanik markaları tarafından üretilmektedir.  Saatlerin  bozulan iç sistemlerini, kadran ve kordonlarını ilk aldığınız hale getiren saat tamir setleri  farklı seçenekleri ile de kullanıcıların yoğun biçimde ilgisini çeker. Profesyonel düzeyde tamiri yapanların  ve amatör olarak bu işlerle ilgilenenlerin hem fiziksel hem de mekaniksel açıdan hasar gören tüm saatleri bu  tamir setleri ile onarılmasına imkan tanır. Tüm marka ve saatler için üretilen  saat tamir setleri içeriği kullanıcıların beklenti ve ihtiyaçlarına göre belirlenir. Bu sayede markalar kullanıcı memnuniyeti sağlanır.

   

  Saat Tamir Seti Modelleri

   Saat tamir setleri, saatler kadar kullanıcılar açısından son derece önemli unsurların başında gelir.  Saat tamir seti modelleri geniş bir ürün yelpazesine sahiptir ve işlevsel olmalarının yanı sıra yüksek performansa da sahip ürünlerdir.  Bu tamir seti modelleri fiziksel ve mekanik açıdan zarar gören saatler kolaylıkla tamir edilmesine olanak sağlar.  Saat tamir setleri, saat tamircilerinin setleri rahatlıkla taşıyabilmesi için çana gibi aksesuar kullanılmasına imkan tanır.  Taşınabilir saat tamir aleti kullanıcıların en çok tercih ettiği modeller arasında yer alır. İç tamir takımları saatlerin motor ve mekanizmalarında ortaya çıkan hasarları onarmak için tasarlanırken, dış onarım saat tamir setleri ise saatlerin çerçeve, kadranlarında ve kordonlarında oluşan deformasyon ve hasarların giderilmesinde kullanılmak üzere tasarlanır. Diş odaklı tamir setleri kordon değiştirme, kordon boyu ayarlama ya da pim takıp çıkartma gibi işlemler için tasarlanan ürünleri tamir seti içinde bulundurur. Saat tamir seti 12 parça içeriği bulunan modeller genellikle profesyonel saat tamircileri için uygun olsa da  bu modellerden amatör olarak saat tamiri yapan kişilerde yararlanabilir. Bununla birlikte saat tamir setleri içinde bulunan arka kapak açma anahtarları, çelik ve klipsli modeller için ayrı olarak tasarlandığı gibi sabit saat kapaklarını açmak için ise saat tamir setinin içinde tamirci çakıları da yer alır.  Ayrıca daha çok iç tamir takımlarında mekanizmayı tamircilerin daha rahat görebilmeleri için tamirci dürbünleri de bulunabilir. Tamirci dürbünleri sayesinde arıza daha kolay ve rahat biçimde saptanırken arızaya müdahale de bulunmasına olanak sağlar. Ayrıca tornavida gibi gereçler de tamir seti içinde kendisine yer bulabilir. 

   

  Saat Tamir Seti Fiyatları

  Saat tamir setleri, saatlerde olduğu gibi teknolojideki gelişmeleri takip ederek tamir setlerinin içinde de gelişen teknolojiyi yansıtırlar. İç tamir seti ve dış tamir seti olarak ikiye ayrılan saat tamir setleri hem profesyonel hem de amatör saat tamircileri için çok önemli malzemelerdir. Bu itibarla  saat tamir seti fiyatları da kullanıcılar açısından önem taşıyan unsurlar arasında yer alır. Tamir seti fiyatlarının belirlenmesinde bazı faktörler önem taşır. Bu faktörlerin başında tamir setini üreten markalar, saat tamir seti içindeki parçaların adedi ve niteliği de gelebilir. Örneğin  sadece  iç tamire yönelik üretilen saat tamir seti ile 12 parça saat tamir bakım onarım setinin fiyatlarının aynı olması beklenemez.  Her bütçeye uygun saat tamir bakım setlerin modelleri arasındaki fiyat farklılıklarını ve değişimleri aynı sayfa üzerinde toplayan Cimri.com sayfasından takip edebilirsiniz. Markaların dönemsel olarak uyguladığı indirim kampanyalarından haberdar olabilir ve markaların indirim kampanyasından faydalanma şansını elde edebilirsiniz. Bütçenize uygun çok parçalı saat tamir setlerini ürünleri yakından inceleyerek satın alabilirsiniz.

   

  Saat Tamir Seti Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

  Saat tamir setleri saatlerle birlikte içeriği değişiklik gösterse de profesyonel ve amatör saat tamircilerinin gereçleri arasında olmazsa olmazlar arasında yer alır.  Saat tamir seti kullanıcıları genel olarak saat tamir setlerinde çantalı modellerini tercih ederler. Saat tamir seti seçerken öncelikle  set içeriklerini ve  tamir setlerinin içinde bulunan gereçlerin özelliklerini dikkate almanız yerinde olur. Çok amaçlı komplike saat tamir setlerini her türlü saat çeşitlerinin onarımında kullanabilme şansınız bulunur. Saat tamir setleri ile birlikte pil, pim gibi yedek parçaları da ihtiyacınıza göre satın alabilirsiniz. Ayrıca açma klipsi olmayan saatlerin arka kapaklarını kapatabilmek için saat tamir setinin içinde profesyonel kapama preslerinden elde edebilirsiniz. Saat tamir setlerini özenle üreten üreticilerin ürünlerini yakından inceleyerek kullanıma uygun setlerden birini satın alabilirsiniz.

Yukarı

 

TEKLİF BEKLEMEK YOK !

Toplu Alımlar İçin Hızlı Alışveriş Dönemi Başladı.

"ÇOK AL AZ ÖDE"

Adet Arttıkça Artan İndirimler Ürün Detayda

 

Alışveriş Sepetim
  
Titizlikle kontrol ediyoruz, özenle paketliyoruz.