2500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

  Tamir Gereçleri » Şarjlı Tornavida


 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  TBK BIC-009 Torklu PowerBanklı Şarjlı Cep Laptop Tamir Tornavida
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  KLT-3C Elektrikli Teknik Servis Tornavida Seti Uç+Adaptör Dahil
 •  

  Şarjlı Tornavida

  Her evde ufak da olsa tamir, tadilat işleri gerekli olmaktadır. Bazı tamirat işleri profesyoneller veya işten anlayan birileri tarafından yapılmayı gerektirse de bazıları basitçe, deneyimi olmayan biri tarafından da yapılabilir. Bunu yaparken kişiye gereken bir adet, çok donanımlı olmasa da alet takımıdır. Bu takımda genellikle basit şekilde tamirat ve tadilat işleri yapılmasını sağlayacak temel aletler bulunmaktadır. Tornavidalar bu aletlerin en temellerinden biridir. Vida takmak için kullanılan tornavidaların klasik elle çevirmeli olanlarının yanında yeni teknoloji ile gelişmiş bir versiyonları vardır. Tornavidaların bu versiyonuna şarjlı tornavida denir. Vidalama işlemi çok zor olmasa da yine de elle çevrilerek yapıldığında daha yavaş olmakta, kişinin daha fazla zaman ve eforunu almaktadır. Buna karşılık şarjlı tornavidalarda saniyede bir vida yerine takılabilir veya yerinden çıkarılabilir. Şarjlı vidalama veya vidayı çıkarma işlemi bu kadar kolaydır ve çok kısa süren bir işlemdir. Şarjlı tornavidaların kullanımı kolaydır ve taşıması da normal bir tornavidaya göre büyük olsa da nispeten zor olmayacaktır. Şarjlı tornavidalar kolayca şarj edilebilir ve uzun süreler kullanılabilir. Şarj etmek zor bir işlem değildir ve sadece kullanılmadığı zamanlarda yeteri kadar şarj etmek şarjlı tornavidanızı uzun süreler kullanabilmenizi sağlayacaktır. Şarjlı olması aynı zamanda elektrik olmayan yerlerde de kolayca çalıştırılabilmesini ve taşınabilmesini sağlamaktadır. Bunlar düşünüldüğünde şarjlı tornavidalar oldukça kullanışlı ürünlerdir ve basit tadilat işleri, tamirat işleri veya en basitinden alınan masa, sandalye, kitaplık mobilyaların parçalarının birleştirilmesi veya ayrıştırılması gibi işlerde kullanılmak için de olsa alınması kişiye çok fazla zaman ve efor tasarrufu yaptıracaktır. Klasik tornavidaların çeşitleri vardır. Vidalar da farklı çeşitlerdedir ve belirli vida çeşitlerini belirli tornavida çeşitleri açabilmektedir. Şarjlı tornavidaların da ucu değiştirilebilir ve böylece takılacak veya sökülecek olan vidanın şekline uygun olan uç kolay ve pratik bir şekilde şarjlı tornavidaya takılarak kullanılabilir. Şarjlı tornavidalar genellikle takım şeklinde satılır ve bu takımda farklı türlerdeki vidaları söküp takabilmenizi sağlayan diğer uçlar da bulunmaktadır. Birçok uç çeşidi bulunduran şarjlı tornavidalar ile denk geldiğiniz vidalara uyumlu olan ucu kolayca takıp kullanabilirsiniz. Klasik tornavidalarda her vidaya uygun ayrı bir tornavida bulundurmanız gerekirken şarjlı tornavidalarda tek bir tornavida ile birçok uç kullanabilirsiniz. Bu şekilde tornavidanın taşınması ve kullanımı da daha kolay ve pratik olacaktır. Birçok seçenek için akülü vidalama ürün seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

   

  Şarjlı Tornavidanın Sağladığı Kolaylıklar

  Şarjlı tornavida, klasik tornavidalara göre çok daha pratik bir kullanıma sahiptir ve kullanıcısının işini birçok açıdan oldukça fazla kolaylaştırmaktadır. Şarjlı tornavidaların sağladığı ilk yarar efor ve zamandan tasarruftur. Normalde hızınıza göre belirli bir sürenizi alacak olan vidalama ve vida sökme işi otomatik tornavida ile sadece saniyenizi alır ve siz anlamadan vidanız takılmış veya sökülmüş olur. Üstün bir hız ile bu şekilde çalışabilirsiniz. Üstelik elle, klasik tornavidalar ile vida takmaya çalışırken efor harcar ve enerjinizi vermek zorunda kalırsınız. Şarjlı tornavidaları kullanırken buna gerek kalmamaktadır. Siz hiçbir çaba göstermezsiniz. Tek yapmanız gereken bir düğmeye basmaktır ve vidanız saniyeler içinde istediğiniz yerde, sizin çabanızı gerektirmeden olacaktır. Vidalar tek tip değildir. Farklı yerlerde farklı tiplerdeki vidalar kullanılır. Bu vidaları sadece belirli vida çeşidine uygun olan tornavidalar sökebilir ve takabilir. Klasik tornavidalarda farklı vida çeşitlerini söküp takabilmek için her birine ayrı olarak tornavida satın almanız ve taşımanız gerekir fakat şarjlı tornavidalarda bu durum böyle değildir. Şarjlı tornavida ucu değiştirilebilir ve farklı vidalara uygun uçlar kolay ve basit şekilde bu uca takılabilir. Böylece tek bir şarjlı tornavida, birden çok klasik tornavidanın yaptığı işi yapmış olur. Üstelik bunu kullanıcısının eforunu ve zamanını harcamasını gerektirmeden yapabilmektedir. Evinde mobilya parçaları birleştirenler, sökenler, basit marangoz işleri yapmak isteyenler veya evinde bazı şeyleri kolay şekilde tamir etmeyi isteyenlere şarjlı tornavida tavsiyesi verilebilir. Size en uygun boyutta, kullanım şekli, işlev ve fiyatta şarjlı tornavidayı bulduğunuzda bu hem bazı işlerinizi kolaylaştırır hem bu işlerde size efor ve zaman kazandırır hem de bütçenizi zorlamaz. Şarjlı tornavidanın size sağladığı kolaylıklar en iyi şarjlı tornavida kullanıldığında görülebilir. Şarjlı tornavidalar hakkında daha fazla bilgi edinmek için kullanıcı yorumları okunabilir ve kullanıcıların şarjlı tornavidalar ve belirli modelleri hakkında ne düşündükleri, önerip önermedikleri öğrenilebilir. Böylece kafanızda hangi modeli alacağınıza ve almayacağınıza dair bir fikir oluşur ve bu kısımdan sonra size en uygun şarjlı tornavida modelini bulmak ve satın almak oldukça kolay ve pratik bir işlem haline gelir. Sayfamız üzerinden li-on akülü vidalamalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

   

  Şarjlı Tornavida Özellikleri

  Şarjlı tornavida veya elektrikli tornavida bazı tamirat, tadilat işlerinin veya genel olarak vida içeren işlerin yapılmasına yarayan oldukça pratik ve kullanışlı bir alettir. Şarjlı tornavidaların kullanımının birçok avantajı vardır ve kullanıcısına çok yönden kazandırır. Şarjlı tornavidaların kullanımı da oldukça basittir. Normalde sürenizi alacak ve enerjinizi harcayarak olan vidalama ve vida sökme işi şarjlı tornavida ile çok kısa sürede hallolur duruma gelmektedir. Şarjlı tornavida kullandığınızda işlerinizi çok daha hızlı şekilde yapabilirsiniz. Bu işler, vida içeren her şey olabilir. Kendi mobilyalarınızı kendiniz yapmak isterseniz ya da parçalar şeklinde aldığınız mobilyaları kendiniz kolayca birleştirip güzel ve sağlam mobilyalar elde etmek isterseniz şarjlı tornavidalar ile bu işlemler oldukça kolay hale gelebilir ve üstelik zamanınızı da fazla almaz. Şarjlı tornavidaların hepsi ve her modeli aynı değildir. Farklı markalar tarafından üretilen farklı modellerdeki şarjlı tornavidaların boyutları, kullanım kolaylık seviyeleri, hızları ve çalışma şekilleri birbirlerinden farklı olabilir. Böylece bir çeşitlilik oluşmaktadır. Bu çeşitlerin arasından size en uygun olan şarjlı tornavida modelini bulmak zor olmayacaktır. Şarjlı tornavida alınırken ürünün özelliklerinin iyi öğrenilmesi ve duruma, tercihe göre yorumlardan ürünün kullanıcılarının modeller hakkında ne düşündüğü ve ürünleri önerip önermediği öğrenilebilir. Böylece alacağınız şarjlı tornavida modeli hakkında fikriniz oluşabilir ve şarjlı tornavida seçme işleminiz daha kolay bir hal alır. Şarjlı tornavidaların uçları farklı vida çeşitlerine uyum sağlayabilmeleri için değiştirilebilir. Farklı tornavidaları söküp çıkarabilmeleri için farklı uçlara ihtiyaç olur. Birden çok tornavidaya sahip olmak yerine sadece farklı uçlara sahip olup bu uçları değiştirerek birden çok çeşitte vidayı tek bir şarjlı tornavida ile söküp takabilirsiniz. Bu uçlar şarjlı tornavida uç seti şeklinde satılır ve bu şekilde kolayca tedarik edilebilir. Set şeklinde olduğunda tek seferde ihtiyacınız olan ve olabilecek olan uçlar elinizde ve kullanıma hazır olur. Bu noktadan sonra şarjlı tornavidanızı kullanabilir, vida takmayı ve sökmeyi içeren işlerinizi oldukça hızlı şekilde ve fazladan efor sarf etmenize gerek kalmadan tamamlayabilirsiniz. Bic 008 şarjlı tornavida ürün seçenekleri de tüm çeşitleri ile sayfamızda!

   

  Şarjlı Tornavida Çeşitleri ve Özellikleri

  Şarjlı tornavidalar kullanımı oldukça pratik olan aletlerdir. Tamir, tadilat işleri veya vida içeren herhangi bir iş yapan kişilerin ve tamirat gerektiren evlerde bu aletin bulunması büyük derecede işleri kolaylaştıracaktır. Klasik tornavidalara göre çok daha pratik olan bu aletler fazla zamanınızı almadığı gibi çok fazla efor sarf etmenizi de gerektirmez. Vidalar farklı şekillerdedir ve bu farklı özelliklerdeki vidaları farklı tornavidalar söküp çıkarabilir. Klasik tornavidalarda bunu gerçekleştirebilmek için birden çok tornavidaya sahip olmanız gerekirken şarjlı tornavidalarda sadece uç değiştirilerek bu sağlanabilir. Tornavida uçları genellikle tornavida ile gelir veya set şeklinde alınabilir. Üstelik şarjlı tornavidalar yeterli şekilde şarj edildiklerinde kullanıldıkları yerde elektriğe bağlı olmayı gerektirmezler ve uzun süre kullanılabilirler. Kullanım süresi bir şarjlı tornavida çeşidinden diğerine değişebilir fakat genel olarak şarjlı tornavidaların şarjları çok hızlı bitmez, genellikle uzun süre kullanılabilir. Şarjlı tornavidaların hepsi aynı özelliklerde ve tek tipte değildir. Büyüklük, işlev, hız, çalışma şekli ve daha ayrıntılı özellikleri ile şarjlı tornavida modelleri birbirlerinden ayrılabilir. Şarjlı tornavidalar daha büyük ve daha küçük şekillerde olabilir. Küçük şarjlı tornavida, taşıması kolay olan bir şarjlı tornavida çeşididir. Üstelik büyük şarjlı tornavidalara göre daha hafif olan bu elektrikli tornavidanın kullanımı ve taşıması oldukça kolay olduğu gibi işinizi de kolayca görebilir. Taşınabilirlik ve kolay kullanıma önem verenler için küçük şarjlı tornavidalar uygun olacaktır. Şarjlı tornavidaların daha büyük olanları taşıma ve kullanım açısından küçüklere göre daha fazla güç gerektirebilir fakat yine de neredeyse herkesin kullanabileceği bir ağırlıktadır. Bazı şarjlı tornavidalar diğer şarjlı tornavidalara oranla daha hızlı çalışabilir ve bu şarjlı tornavidalar ile çalışmak size ekstra hız, zaman ve pratiklik kazandırır. Vida ile yapılan işler bulunan, en basitinden mobilya parçaları birleştirilip ayrılan evlerde şarjlı tornavida seti bulunması oldukça kullanışlı olacak ve işlerinizi halletmenizde büyük bir katkı sağlayacaktır. Üstelik şarjlı tornavidalar dayanıklı ve uzun süre kullanılabilen aletlerdir. Böylece bir kez aldığınız bir şarjlı tornavidayı uzun süre kullanabileceğiniz söylenebilir.

   

  Alet Çantalarının Vazgeçilmesi Şarjlı Tornavidalar

  Her evde yapılması gereken bazı tamir işleri çıkmaktadır. Bazıları işi bilen profesyonellere ve ustalara bırakılsa da basit tamir, tadilat ve yapı işleri evlerde kolayca deneyimi olmayan kişiler tarafından da basit şekilde yapılabilir. Bazı tamir işlerinin yapıldığı evlerde alet çantasının olması gerekir. Alet çantaları bazı zor durumlardan kolayca çıkmanızı ve sorunları ortadan kaldırmanızı sağlayabilir. Tornavida da alet çantalarında olması şart olan temel elemanlardandır. Klasik tornavidaların yerini zamanla şarjlı tornavidalar almaya başlamıştır. Kullanım sıklığı ve yaygınlığı gittikçe artan şarjlı tornavidalar oldukça kullanışlı ve pratik aletlerdir. Aletlerinizin arasında şarjlı tornavida takımı bulunduğunda tamir, tadilat ve vida içeren herhangi bir işiniz çok daha kolay şekilde tamamlanacak, fazla uğraş göstermeniz gerekmeden kısa sürede tamamlanacak ve size zaman kazandıracaktır. Farklı vidaları farklı tornavida çeşitleri ancak sökebilir. Tek bir tornavida çeşidinin her vidayı sökmesi pek mümkün değildir ve klasik tornavidalarda bu yüzden birden fazla tornavida edinmeniz gerekir. Şarjlı tornavidalarda farklı uçlar değiştirilerek kullanılabilir. Üstelik genellikle bu uçlar şarjlı tornavidaların yanında alınır. Alınmadığı takdirde de uçlar set şeklinde satın alınıp kullanılabilir. Şarjlı tornavida seçilirken özelliklerine ve hangi uçları içerdiğine, büyüklüğüne, ağırlığına dikkat edilmeli ve gerekirse kullanıcıların yorumları sayesinde ürünler hakkında daha fazla bilgi edinilmelidir. Bu şekilde şarjlı tornavida modelleri hakkında tam olarak bilgi edinilebilir ve alınacak şarjlı tornavidaya daha kolay ve emin şekilde karar verilebilir. Şarjlı tornavidalar tek tipte değildir. Farklı markalar ve üreticiler tarafından farklı özelliklere sahip şarjlı tornavidalar bulunmaktadır. Şarjlı tornavidalar birbirlerinden büyüklük, hız, güç, ağırlık, görünüm, kullanış ve daha birçok özellikten dolayı farklı olabilir. Şarjlı tornavidaların kullandıkları voltajları da farklı olabilir. Buna 3.6 v şarjlı tornavida örnek verilebilir ve voltaja göre şarjlı tornavida arandığında araması bu şekilde yapıldığında aranan ürünler kolayca bulunabilir. Kullanımı oldukça kolay olan ve işlerinizi kolaylaştırırken size hem zaman hem efor kazandıracak olan bu pratik ürünün çeşitleri arasından özellikleri size en uygun olan model ya da modellerin bulunması zor olmayacaktır. Aldığınız bir şarjlı tornavidanın size birçok açıdan faydası ve getirisi bulunacaktır.

   

  Kalite ve Uygun Fiyatı Bir Arada Bulunduran Şarjlı Tornavidalar

  Şarjlı tornavidaların kullanımı oldukça basittir ve kullanıldıklarında kullanan kişiye zaman kazandırırlar. Şarjlı tornavidalar ile normalde zamanınızı alacak ve efor gerektiren işler kolayca saniye içinde yapılabilmektedir. Vida sökme takma gibi işler içeren tamir ve tadilatlar şarjlı tornavidalar ile kolayca ve oldukça hızlı bir şekilde yapılabilir. Şarjlı tornavidaların sık ve yaygın şekilde tercih edilmelerinin bir sebebi de budur. Şarjlı tornavidalar aynı zamanda şarj edildiklerinde genellikle uzun süre kullanılabilirler ve kolayca taşınabilirler. Özellikle mini şarjlı tornavida modelleri kolay taşınıp kullanılabilen pratik ürünlerdir. Bunlar, şarjlı tornavidaların sağladığı avantajlardandır. Şarjlı tornavidalar bir kez satın alındıklarında çok uzun süre kullanılabilirler ve özellikle şarjlı tornavidanızı çok sık şekilde kullanmıyorsanız şarjlı tornavida satın almak sizin için tek seferlik bir harcama olabilir. Şarjlı tornavida alırken özelliklerini ve detaylarını iyice bilmek gerekir ve gerekirse bu bilgileri kullanıcıların yaptıkları yorumlardan yola çıkarak öğrenmek gerekir. Böylece alınacak ürün hakkında detaylı bilgi ve kullanıcı önerisine sahip olunur ve bu şekilde sizin için en doğru olan şarjlı tornavidayı bulup, seçip satın almanız kolaylaşır. Şarjlı tornavida alınırken dikkat edilen en önemli özelliklerinden birisi de şarjlı tornavidanın fiyatıdır. Kullanışlılık ve pratiklik hedeflenirken aynı zamanda alınan şarjlı tornavidanın bütçenizi aşmayacak olması önemlidir. Şarjlı tornavida fiyatları tornavidanın üretici markası, üretim şekli, çalışma şekli ve çok daha ayrıntılı özelliklerine göre şekillenir. Bu şekilde bazı şarjlı tornavida modelleri diğerlerinden daha yüksek ya da daha düşük fiyatlara sahip olabilmektedir. Şarjlı tornavidalar şarj edilerek kullanıldıklarından içlerinde pil bulunur. Şarj edilen bu pildir. Bu pilin şarjı depolaması sonucu şarjlı tornavida elektrik kaynağından ayrıldığında da kullanılabilir. Bazı durumlarda şarjlı tornavida pili satın almak gerekebilir. Bu durumlarda da dikkat edilmesi gereken alınan pilin şarjlı tornavidaya uyumlu olması, kaliteli ve orijinal olmasıdır. Böylece şarjlı tornavidanın kullanımında bir sorun çıkmaz ve uzun süre kullanım sağlanabilir. Size en uygun şarjlı tornavidayı bulduğunuzda işleriniz son derece kolaylaşacaktır. Üstelik iyi bir şarjlı tornavida işlerinizde size hız ve pratiklik kazandıracaktır.

  2500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
Yukarı

 

TEKLİF BEKLEMEK YOK !

Toplu Alımlar İçin Hızlı Alışveriş Dönemi Başladı.

"ÇOK AL AZ ÖDE"

Adet Arttıkça Artan İndirimler Ürün Detayda

 

Alışveriş Sepetim
  
Titizlikle kontrol ediyoruz, özenle paketliyoruz.