2500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

  Telsizler » Telsiz Modelleri


 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGO
  BAOFENG UV-82x Dual Band 2’li El Telsizi SİYAH
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGO
  BAOFENG UV-82x Dual Band El Telsizi Tekli Paket
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOKARGO BEDAVA
  Wln 1 Merkez 9 Şube Pmr El Telsizi+Kulaklık Full Set
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOKARGO BEDAVA
  WLN KD-C1 Pmr El Telsizi 4'lü Full Set + Kulaklık
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  Tyt TH UV-98 Dual Band El Telsizi
  Tyt TH UV-98 Dual Band El Telsizi
  %7
  2,399.00 TL2,249.00 TL
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGO
  Tyt TH-UV88 Dual Band El Telsizi
  Tyt TH-UV88 Dual Band El Telsizi
  %22
  1,949.00 TL1,599.15 TL
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGO
  SFE S-500 Pmr El Telsiz
  SFE S-500 Pmr El Telsiz
  %14
  2,499.00 TL2,199.00 TL
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGO
  WLN KD-C1 Pmr 446 El Telsizi Tekli Paket
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGO
  WLN KD-C1 Pmr 446 El Telsizi İkili Paket
 •  

  Telsiz Modelleri

  Telsizler gelişen teknolojiyle birlikte hayatlarımızda gün geçtikçe daha da vazgeçilmez hale gelmektedir. Akıllı telefonlar yaygınlaşsa da telsiz cihazları  restoranlar, fabrikalar, dizi ve reklam setleri ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılmaya devam ediyor. Günümüzde özellikle iş ortamında, doğru telsiz modeline sahip olmak çok önemlidir. Uzaktan çalışanların işletme ve ekipleriyle bağlantı kurması gerekir. Modern işlevselliği ergonomik çizgilerle birleştiren bir dizi telsiz modeli  tamamen iletişimi anlık hale getirir. Aydınlatmalı ekranlar, gezinme imleçleri ve yüksek kaliteli ses ile telsizler oldukça işlevseldir. Sesli anlık iletişim başarının kritik bir unsurudur. Çalışanlarınızın birbirleri ile iletişim kurmak, müşterilerle irtibatta olmak ve iş yapmak için güvenli bir yola ihtiyacı var. İşletmenize özel bir telsiz sistemi kurmak önemlidir. Kişisel cep telefonu gibi mobil cihazlar, çalışma ve çalışma dışı zamanlar arasındaki çizgiyi bulanıklaştırır.  Tam donanımlı özel bir çalışma alanına sahip olmanın verdiği güvenilirlik ve statü hissi çalışanlar tarafından motive edici olmaktadır. Çoğu profesyonel için bir telsiz , işyerinde önemli issettiren nesnelerin bir parçasıdır. Telsiz düşük maliyetlidir ve çok hızlı kurulur. Telsizlerin en bariz avantajlarından biri, insanların çoğu zaman onları nasıl kullanacaklarına aşina ve rahat olmalarıdır. Telsizler, basitleştirilmiş çağrı içi yönetim için basma düğmeli gezinme sunar. Bu düğmeler, çağrıyı alma ve konuşmayı hemen başlatma gibi önemli işlevleri gerçekleştirmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, büyük grupların aynı anda bir konferansa katılmasını da kolaylaştırırlar.

   

  İhtiyacınıza Uygun Telsiz Çeşitleri

  Okul, kreş, spor salonu, otel, tatil köyü gibi mekânlar içerisinde telsiz kullanımı işlevsellik sağlamaktadır. Otopark işletmeleri ve süpermarketler için de kullanışlıdır. Arama-kurtarma grupları arasında da telsiz kullanımı önemlidir. Telsiz çeşitleri birçok farklı alanda kullanılmaktadır. Bebek telsizi, temelde bebeğinizin sesini duymanızı sağlar. Yani bebeğin ağladığında, mırıldandığında sesini sana duyurur. Yeni doğan bir bebek ortalama 2-3 saatte bir, 6 aylık olduğundaysa artık 4-5 saatte bir uyanır. Bir bebek telsizi, bebeğinize uzaktan göz kulak olmanıza yardımcı olabilir. Örneğin, alt kattaysanız veya kolayca duyamayacağınız başka bir odadaysanız bebeğinizin ağlamasını duyabilmek için bir telsiz kullanmayı tercih edebilirsiniz. Acil durum veya afet sırasında cep telefonu kuleleri ve sabit hatlar arızalanabilir. Ancak bu durumlarda iki yönlü telsizler çalışmaya devam edecektir. Ek olarak, tek tek telefon numaralarını telefonla çevirmenin aksine, tüm çalışanlarla aynı anda iletişime geçilebilir. İki yönlü telsizler hafif ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır. Bazı telefonlar şantiyede kullanım için koruyucu bir kılıf gerektirebilirken, iki yönlü telsizler genellikle askeri ve IP spesifikasyonlarına göre üretilir, bu nedenle düştüklerinde çatlama veya kırılma olasılıkları daha düşüktür. Aynı zamanda uzun pil ömrü ile tasarlanmışlardır ve birçok model 12-26 saat çalışmaya devam edebilir. Birçok cep telefonunun aksine, pmr telsiz modelleri gibi iki yönlü telsizler çoğu durumda net iletişim sağlamak için tasarlanmıştır. Genellikle rüzgar sesini azaltan ve titreşime, aşırı sıcaklıklara ve ıslak koşullara karşı direnç sağlayan özellikler içerirler. Telsiz bir telefonla ise üssün yakınında kalmak zorunda kalmadan özgürce hareket edebilirsiniz. Bu size konuşurken istediğinizi yapabilmeniz için ihtiyacınız olan tüm özgürlüğü verir. Bir telefon görüşmesi bitene kadar masanızda oturmak zorunda kaldığınız günler çoktan geride kaldı ve bugün kablosuz telefonlar, çoklu görev yapmayı sevenler için en iyi çözüm olarak sunulmaktadır. Çok yönlüdürler ve her türlü ortama mükemmel uyum sağlarlar, bu nedenle ister evde yaşamınızı iyileştirmek ister daha iyi iş çözümleri elde etmek istiyor olun, kablosuz bir telefona sahip olmak kesinlikle yardımcı olacaktır. Telsiz fiyatları özelliklerine bağlı olarak geniş bir fiyat aralığına sahiptir. Telsiz modelleri kategorimizde telsiz çeşitlerini incelemeniz mümkün olabilmektedir.

   

  Telsiz ne işe yarar?

  Cep telefonunuzu kaybetmek alışılmadık bir durum değildir. Küçükler ve kolayca yanlış yerleştirilebilirler. Ayrıca, onları titreşimli tutarsanız, kaybolduklarında bulmak neredeyse imkansız hale gelir. Sabit hatta sahip olmanın bir uzmanı, cep telefonunuzu kaybederseniz, insanlarla iletişim kurmanın hala bir yolunun olmasıdır. Sabit hatlar, bir ofiste bulundurmak için harika bir seçenektir. İş yeri profesyonelliğe dayandığından, güvenilir hizmetleri ve net ses kalitesi, onları iş ortaklarıyla konuşmak için ideal kılar. Bugünlerde masaüstü telefonlara çeşitli işlevsel özellikler de eklenmektedir. Masaüstü telefonların yanı sıra kimi işyerinde ve evde telsiz de kullanılmaktadır. Telsiz, haberleşmede kullanılan alıcı-verici bir radyodur. Telsizin geleneksel bir cep telefonuna göre sahip olduğu ilk avantaj anında iletişimi sağlamasıdır.

   

  Telsiz Nasıl Çalışır?

  Kullanıcı telsiz bas - konuş düğmesine bastığında, çağrı radyo dalgaları üzerinden gönderilir ve o kanala ayarlanmış telsizler çağrıyı duyar. Cep telefonuyla numarayı çevirmeniz gerekir. Numara programlanmış olsa bile kişinin telefona cevap vermesi gerekir. Bir cep telefonu araması başlatmak için ortalama bekleme süresi 10 ila 25 saniyedir. Diğer sorunlar, sessiz veya kötü hücre kapsamına ayarlanmış zilleri içerir. Acil durumlarda, adrenalin seviyeleri yüksektir. İnsanlar yanlış numaralar veya doğru numarayı bulmak için cep telefonuyla uğraşmak gibi hatalar yaparlar. Düzgün bir tasarıma sahip iki yönlü telsiz planı ve eğitim ile, kullanıcının acil bir durumda tek yapması gereken tek bir düğmeye basmaktır ve anında yardım için kuruluşunuzdaki doğru kişileri ararlar. Bu sayede iki yönlü telsizlerin acil bir durumda sağlayabileceği tüm özelliklerle, çalışanlarınızı yaşadıkları ve çalıştıkları ortamda güvenli ve emniyetli hale getirecek bir telsiz sistemi tasarlamak ve planlamak için büyük esnekliğe sahipsiniz. Ayrıca iki yönlü telsizlerde aylık olarak ödenen ücretler yoktur, sisteme sahip olduğunuz için yapmanız gereken tek şey onu korumaktır. Modern bir fabrika işyerinde işçi güvenliği ciddi bir sorundur; bazı tesisler uçucu maddeleri yönetmek, tehlikeli ekipmanı kullanmak veya tehlikeli bir ortamda çalışmakla karşı karşıyadır. Bu tür durumlarda telsiz kullanmak oldukça kurtarıcı olabilmektedir.

Yukarı

Alışveriş Sepetim
  
Titizlikle kontrol ediyoruz, özenle paketliyoruz.