2500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA

  Tamir Gereçleri » Lehim Teli & Lehim Topu


 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  Mechanic Lehim Teli %63 Sn %37 Pb %3-1 Flux | 0.3mm
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  0.2mm/25.000 Lehim Topu (Bga Anakart Chipset Tamiri)
 • KURUMSAL FATURAHIZLI KARGOTÜKENMEK ÜZERE!
  0.3mm/25.000 Lehim Topu (Bga Anakart Chipset Tamiri)
 •  

  Lehim Teli

  Teknolojinin etkisi ile birlikte günümüzde teknolojik aletlerin kullanım alanları da değişiklik gösteriyor. Farklı teknolojik aletlerin gelişmesiyle teknik sorunlar ortaya çıkabiliyor. Lehim teli genel olarak devre elemanlarını birbirine bağlarken kullanılan havya için gerekli bir materyal oluyor. Bu materyal, havya içinde elektronik aletlere gereken yüksek ısıyla eriyerek performansını sunuyor. 200 ve 500 derece arasında farklı sıcaklık ile birlikte lehim teli ile işlevsellik ortaya konulurken kullanım süresinin uzunluğuna göre ince lehim teli ya da kalın lehim teli tercih ediliyor. kullanılan ürünler doğrultusunda diğer çeşitlerinin kullanımı sağlanıyor. İnce, kalın, alüminyum ve sarı renkli tel olarak farklı modeller sergileyen bu ürünler, lehim makinesinin ısı yalıtımı ile kullanıcısına üst düzey hizmet sunuyor. Lehim teli çeşitleri piyasa üzerinde özel tasarımları ile kullanıcı tercihine bırakılırken uzman kadrolar tarafından hazırlanıyor. Büyük bir titizlikle hazırlanan ürün modelleri, her alanda rahatlıkla kullanılabiliyor. Birçok marka tarafından piyasaya sunulan ayrıca sahip oldukları çeşitli fonksiyonlarla lehim teli modelleri tercihe göre performans sergiliyor. Profesyonel kadrolar aracılığıyla özel olarak tasarlanan ve alıcısına en üst düzey hizmet sağlaması amacıyla piyasaya sergilenen ürünler çeşitli kullanım alanları sunuyor. Lehim tabancası, havya modelleri ve benzer birçok ürün modelinde işlevsel özellikler yansıtıyor. Lehim teli, kullanıcı tercihi ve beklentisine bağlı olarak her alanda pratiklik sağlıyor. Lehim teli modelleri, tedbirli ve korumalı ürünlerde kullanılarak kullanıcının güvenliğini sağlıyor ve bulunan riskleri en aza indiriyor. Televizyon, radyo ve diğer elektronik ürünlerin tamiri sunulurken profesyonel sonuçlar doğuruyor. Geniş kullanım alanlarıyla birçok marka tarafından piyasaya sunulan modeller ayrıcalıklı özellikleri ile üst düzey performans sağlıyor. Lehim telleri ayrıca sahip oldukları çeşitli fonksiyonların nitelikli özellikler sunuyor. Dış görünüşü ve özel tasarımları ile geniş kullanıcı kitlesi oluştururken aynı zamanda renkleriyle de değişiklik gösteriyor. Siyah, gri ve diğer renk tasarımları ile kullanıcı tercihine bırakılıyor. Soldex marka yerli üretim lehim teli günümüzde profesyonel teknik servisler tarafından uzun yıllardır özellikle terci edilen lehim teli olarak ön planda yer alıyor. Mechanic markasının lehim teli modelleri de kullanıcılar tarafından sık tercih edilen üst segmenet modeller arasında özellikle beğenilen seçenekler arasında kendine yer buluyor.

   

  Lehim Teli Çeşitleri

  Lehim teli, kullanılan aletler ile performans gücünü gözler önüne seriyor. Enerji üretimi sağlayarak elektrik ve elektronik aletler sayesinde önemli bir rol oluşturuyor. Tercih edilen lehim teli modelleri, elektronik aletlerin hacmine göre enerji üreterek ısı yalıtımı sağlıyor. Hem Türkiye'de hem de dünya üzerinde genel bir kullanımı olan bu ürünler, pratik ve kolay kullanımı ile dikkat çekiyor. Alanında uzman olan meslek grupları tarafından sıklıkla tercih edilirken birçok faktör bulundurarak çeşitli seçenekleri piyasada yer alıyor. Lehim teli modelleri piyasada oldukça rağbet gören alternatif seçenekler ile farklı modeller sergiliyor. İçeriği açısından birbirleriyle farklılık gösteren bu ürünler, flux materyali, demir, kurşun, kalya ve benzer materyaller barındırıyor. Bu materyaller sayesinde kaliteli ve dayanıklı bir yapı sunarken aynı zamanda 1. sınıf kalitesi dikkat çekiyor. Lehim teli ürünleri içeriğindeki materyallerin sakıncaları sebebiyle dikkatli kullanımı öneriliyor. Bunun yanı sıra korozyona karşı dayanıklı ve iletkenliği güçlü modeller olduğundan etkili sonuçlar ortaya çıkarıyor. Lehim teli 500 g ve 1000 g gibi çeşitli ürün ağırlıkları işle tercih ediliyor. Kullanım amacına uygun olarak tercih edilen modeller, ürün ağırlığı göz önünde bulundurularak alınıyor. Üreticilerin geniş ürün yelpazesi ile piyasaya sunduğu ürün modelleri, hem boyut hem de kütleleri ile çeşitli seçenekler sergiliyor. Aynı şekilde ürün kalınlığı ve inceliği de kullanım amacına uygun olarak farklılık gösterebiliyor. Piyasada yer alan modellerin uzunlukları genel olarak 2 ve 10 metre aralığında şekilleniyor. Lehim teli 0,75 mm ile dikkat çekerken geniş bir kullanıcı kitlesi oluşturuyor. Kullanıcı tercihi ve beklentisi sonucunda pek çok alanda işlevsel özellikler sergilenyor.

   

  Farklı Kullanım Alanları ile Lehim Teli Modelleri

  Lehim teli kullanım alanlarında elektronik aletlerin kullanımı artmasıyla artış görülüyor. Ortaya çıkan bazı teknik sorunlar ile lehim teli farklı özellik sunan aletler sayesinde daha işlevsel performans sergiliyor. Lehim telleri, donanımlı yapı oluştururken kullanıcı tercihine bağlı olarak birçok alanda pratiklik sağlıyor. Bu pratik kullanımı ile birlikte spot ışık ve güvenilir kaynaklar ile farklı kullanım alanları oluşturuyor. Kullanım esnasında içeriğinde kir, koku ve dumanın az olmasını sağlayan özel teknik ile hazırlanıyor. Bu özel teknikler ile alıcının beğenisini kazanıyor olup konumunu daha üst bir seviyeye yükseltiliyor. Görünüm itibariyle büyük, orta ve küçük hacimli lehim teli modelleri birbirinden farklı olarak minimalist bir tarzla piyasada yer alıyor. Lehim teli alternatifleri kalınlığı, hacmi ve boyutlarına bağlı olarak piyasaya sunulduğu görülebiliyor. Modeller görünüm açısından birbirinden farklı ürünler sunabiliyor. Lehim teli seçimi telin kullanım türüne göre farklılık gösteriyor. Kullanım amacına bağlı olarak elektronik aletler, cep telefonu, tablet ve bilgisayar modelleri gibi birçok farklı alanda kullanım sağlıyor. Özel teknikleri ile aşındırıcı etkiyi en aza indiriyor olup soluk renkli bir yapı sunan lehim telleri yüksek yalıtım direnci ile güvenli kullanım alanları oluşturuyor. Doğal olarak tasarımda hafif malzemeler kullanılan ürünler, üreticiler tarafından büyük bir hassasiyetle hazırlanıyor. Optimum performans gösterebilmesi amaçlanırken aynı zamanda dayanıklı ürünler ortaya koymayı hedefliyor. Alüminyum lehim teli pastalı lehim teli kalay ve kurşun içerikli lehim teli gibi çeşitli materyal özellikleri ile dikkat çekiyor olup işlevselliğini yansıtıyor. Lehim teli modelleri incelendiğinde farklı markaların piyasaya sunduğu model alternatifleri boyutlarına göre kullanıcıların seçim imkanına sahip olmasını sağlıyor.

   

  Lehim Teli ile Pratik Kullanım

  Pratik kullanımı ile lehim teli modelleri, teknolojinin gelişmesiyle birlikte farklı kullanım alanları oluşturuyor. Elektrik ve elektronik aletlerde sıklıkla kullanılan lehim teli, üreticiler tarafından kullanıcı memnuniyetini sağlamak amacıyla hazırlanıyor. Geniş kullanıcı kitlesine sahip olan bu ürünler, her bütçeye uygun ürün modelleri piyasa üzerinden müşteriye sunuluyor. Lehim teli özellikleri lehimin türüne göre değişkenlik gösteriyor çeşitli kalay ve kurşun alaşımları ile çeşitli kanallarda özellik yansıtıyor. 3 kanallı, 5 kanallı gibi ürünler, kanallarında ağırlıkça nominal düzeyde potansiyel sunuyor. Teknik servis, telefon tamiri gibi farklı alanlarda kullanım sağlayan modeller ele alındığında, yapısal özellikleri göz önünde bulunduruluyor ve performans açısından yüksek bir düzeyin yakalanmasını amaçlanıyor. Kullanım amacına uygun olarak boyutlarının 1 ila 10 metre uzunluğunda değişiklik olduğu görülüyor. Alanında uzman olan kişiler ve belirli meslek gruplarının sıkça tercih ettiği ürün modelleri, gerekli kullanım alanlarında üst düzey performans yansıtıyor. lehim teli pastalı modeli genel olarak sıklıkla tercih ediliyor olup modelleri kalitesine, boyutuna ve hacmine göre değişkenlik gösteriyor. Lehim tel modelleri, tüketim malzemeleri içinde dünya çapında geniş bir kullanıcı kitlesi oluşturuyor. Tüm bu özelliklere binaen lehim telleri, bütün olarak ele alındıklarında; performansı etkileyen birçok donanım yer alıyor. Bu donanımlar kullanım esnasında güvenliğini sağlarken aynı zamanda işlevsellik kazandırıyor. Piyasada farklı markaların satışa sunduğu lehim teli alternatifleri, çeşitli özellikler ile karşımıza çıkıyor. İç karışımı ve dış malzemesi ile kaliteli kaynaklar sayesinde iyi bir performans yansıtıyor.Kullanıcılar arasında sıklıkla tercih edilen lehim makinesi teli ve diğer modellerin özellikleri üreticilerin faydalı tasarımları ile piyasada yansıtılıyor. Lehim teli sayfamızda Soldex, Mechanic ve Best markalarının ince ve kalın çaplarda lehim teli modellerini hızlı kargo seçeneğiyle temin edebilirsiniz.

  2500TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERDE KARGO BEDAVA
Yukarı

 

TEKLİF BEKLEMEK YOK !

Toplu Alımlar İçin Hızlı Alışveriş Dönemi Başladı.

"ÇOK AL AZ ÖDE"

Adet Arttıkça Artan İndirimler Ürün Detayda

 

Alışveriş Sepetim
  
Titizlikle kontrol ediyoruz, özenle paketliyoruz.